Fotoslužby-Dušek:  Fotoslužby


Fotografické práce

 

Svatební fotografie a jubilea:

Fotografujeme svatby a různá jubilea dle přání zákazníka. Zpravidla provádíme také předsvatební foto, kdy si v atraktivním prostředí vyzkoušíme různé pózy aby fotografovaný objekt i fotograf věděli, co mohou očekávat. Vybereme společně ty pózy, kde fotografovaný vypadá výborně a toto pak aplikujeme při samotné akci. Snažíme se předejít nečekaným událostem a nedorozumění.

Fotografie dětiček a mazlíčků:

Fotografování dětiček a domácích mazlíčků je vhodné především v domácím prostředí. Zpravidla děti jsou na známé prostředí zvyklé a chovají se přirozeně. Za tímto účelem máme k dispozici přenosný fotoatelier nebo můžeme využít i Vaše interiéry či zahradu.

Portréty a akty ve fotografii:

Portréty a akty fotografujeme zpravidla v ateliéru v Nymburce, kde je možné scénu nasvítit umělým osvětlením. Také je možné přenosný atelier rozvinout ve Vašem interieru. Při portrétování je potřeba se vhodně obléci a nalíčit, nebo využít naši vyzážistku. Taktéž při fotografování aktů je potřeba zabránit otiskům prádla na těle nebo nevhodnému opálení.

Reklamní foto a interiéry:

Reklamní či produktové foto se provádí u menších předloh v ateliéru za využití umělého osvětlení a vhodného pozadí. Interiéry či větší produkty se fotografují na místě za využití přírodního osvětlení s doplňkovými zábleskovými světly. Také se při zpracování využívají pokročilé techniky HDR - High Dinamic Range.

Školní fotografování a taneční:

Při fotografování ve školách a v tanečních využíváme přenosné studio, zejména vhodné pozadí. Zde se pořizují fotografie jednak z přirozeného prostředí jako reportážní foto. Ale krásu a slavnostní atmosféru je vhodné doplnit fotografií pořízenou za využití studiových světel a vhodného nerušícího pozadí.

Fotografické obrazy z dětských kreseb:

Chcete být in? Pak si na stěnu pověste obraz od Vašeho dítka či vnoučka. Skvělý dárek k vánocům. Pokud Vaše dítko namaluje pěkný obrázek, je škoda ho založit někam do stolu. My Vám obrázek oskenujeme v patřičné kvalitě pro předpokládaný rozměr obrazu až do velikosti 1189 x 841 mm pro fotografický papír. nebo do velikosti 600 x 600 mm pro plátno. Vše je tištěno ve fotografické kvalitě. Pak stačí obraz zarámovat a máte skvělý dárek.

Další služby:

Reprodukce předloh a dokumentů; retušování a pokročilé úpravy fotografií; přepis rodinného videa na DVD; záchrana poškozených nebo smazaných dat z PC nebo fotoaparátu; kalendáře či módní fotoknihy; a jiné...

Facebook