Svatební fotograf


Fotoslužby Dušek: svatební fotograf

 
svatební prstýnky

Svatební fotograf nabízí profesionální fotografické služby pro Vaše svatby po celém území ČR za rozumné ceny. Naše fotografické služby jsou vhodné pro malou i větší svatbu. Svatební fotograf se přizpůsobí Vašim přáním a představám o fotografování Vaší svatby nebo jubilea.

svatební prstýnky

Profesionální svatební fotograf Vám pořídí nevšední snímky pro Vás tak výzmané události, jakou je bezesporu Vaše svatba. Svatební fotografie Vám budou připomínat ty nezapomenutelné chvíle opojení při společném vstupu do nové životní etapy. Služby svatebního fotografa oceníte až časem, až se stříbrnou hlavou budete opět prožívat ty krásné nezapomenutelné chvíle při prohlížení Vašich svatebních fotografií.

Svatební fotografie jsou v té nejvyšší kvalitě. Svatební fotograf fotografuje pouze na profesionální fotoaparáty zn. Canon. Veškeré fotografie pro zákazníka jsou postprodukčně upraveny, protože každá nevěsta chce vypadat úžasně. Dlouho a pečlivě plánovanou svatbu by mohl na fotografiích pokazit například opar z předsvatebního shonu. Proto jsou vešechny portrétní fotografie přiměřeně retušovány, aby vynikl půvab a krása svatebčanů.

Ještě se nemůžete rozhodnout? Oproti konkurenci nabízí profesionální svatební fotograf předsvatební fotografie! Zde si můžete v dostatečném předstihu sjedna nezávaznou schůzku, kde si v atraktivním prostředí vyzkoušíme pózy, které Vám sedí. Na základě zkušebních snímků se můžete dále rozhodnout. V případě uzavření objednávky máte tyto předsvatební fotogrtafie zcela zdarma.

Svatební fotografie a líčení. Tady pozor! Pro fotografování je důležité samotné líčení těmi správnými prostředky. Pokud se nevěsta nevhodně nalíčí, může mít místo hebké a půvabné pokožky nepřirozeně lesklou pleť. Líčení pro fotografii a televizní vystupování je zcela odlišné než běžný makeup. Proto doporučuji využít služeb vhodného salonu třeba zde www.licim.cz.